Vera Life Göksu Ankara Emlak Projesi


Vera Life Göksu Ankara emlak projesi Çelikoğlu Yapı tarafından yapılıyor. 4 adet bloktan oluşan proje içerisinde 112 adet daire seçeneği karşınıza çıkıyor. A ve B blokların kat sayısı 14, C ve D blokların kat sayısı ise 15 olarak sunuluyor. Buradaki dairelerin tamamının 4+1 olduğunu görebiliyorsunuz. Aynı zamanda burada brüt olarak 207 metrekare, net olarak da 180 metrekare yaşam alanı karşınıza çıkıyor. Her bir kat içerisinde sadece 2 adet daire yer alıyor.

Vera Life Göksu Ankara Ödemeleri

4+1 dairelerden yararlanmak istiyorsanız öncelikle en az 430 bin TL ve üzerinde bir ödeme yapmalısınız. En kaliteli özelliklere sahip olan daire ise 555 bin TL’ye satıştadır. Bunun yanında Vera Life Göksu Ankara emlak projesi içerisinden bir konut alınıyorsa burada 250 bin TL peşinat için 20 aya kadar sıfır faizli ödeme kolaylığı da sağlanıyor. Aynı zamanda banka kredisi çekerek de ödeme yapabiliyorsunuz.

Vera Life Göksu Ankara Özellikleri

Ankara’nın Yenimahalle Susuz Mahallesi bölgesinde yükselen Vera Life Göksu Ankara emlak projesi sadece 4+1 daire seçenekleri ile hizmet veriyor. Aynı zamanda buradaki tüm dairelerin güney cepheli olduğunu ve Göksu Vadi manzarasına sahip olduğunu söylemek gerekiyor. Her bir dairede sauna keyfi sürebiliyorsunuz. Aynı zamanda mini bir hayvanat bahçesinin olması da çocuklar açısından önemlidir. Cam cephe giydirmesi sayesinde modern bir görünüm sunuyor.

 


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir