Alyapark Etlik Ankara Emlak Projesi


Güzel mimarisi ve modern çizgileriyle Alyapark Etlik Ankara Emlak Projesi, akıllı lüks daireleriyle hayalinizdeki evlerden biri olabilir. Güvenlik sistemleri, yeşilik alanları ve panaramik pencere mimarisiyle, evinizin her yerinden Ankara’nın eşsiz manzarasını görebileceğiniz lüks daireler ile cep telefonunuzla kontrol edebileceğiniz akıllı alyapark evlerini siz de keşfedin.

Akıllı Evler Ve Sosyalleşme Alanları

Doğalgaz, elektrik, su ve klimaları cep telefonunuzla uzaktan kontrol edebileceğiniz akıllı lüks daireler Alyapark Etlik Ankara Emlak Projesi ile artık bir cep telefonu uzağınızda. Çevreyi koruyan ve gözleyen kameralı sistem, alarm sistemleri ve sosyalleşebileceğiniz spor salonu imkanlarıyla işten eve geldiğinizde hayat sizi bekliyor olacak. 4+1 daire avantajları bulunan Alyapark Ankara’nın en güzel ve en ulaşımı kolay merkezi yerlerinden birinde seni bekliyor 530.000 lira fiyatlarıyla, hayatınızın en güzel yıllarını geçirebileceğiniz, bol yeşillikli geniş arazi içinde bulunan evler, doğu ve batı cephesine bakan daireleriyle lüks sevenleri bekliyor.

Özel Mimari Ve Merkezi Konum

Lüks özelliklerinin yanı sıra özel mimarisiyle de göz alıcı bir güzelliğe sahip olan Alyapark Etlik Ankara Emlak Projesi, çocuklarınızın eğitimi için eğitim alanlarına yakın bir şekilde konumlanmıştır. Aynı zamanda site için oyun parkı, ağaçlık alanlarıyla da hem sizi hem de çocuklarınızı doğanın içinde güzel bir zaman geçirmeye davet ediyoruz 7/24 güvenli ve huzurlu Alyapark dairelerinizi gezmeden ev almayın.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir