Quattordici


İzmir & Çeşme konumuna sahip olan göze projeler arasında Quattordici de yerini alıyor. Proje kapsamında hem dubleks villalara hem de rezidans dairelere yer verildiğini göreceksiniz. Projeye yer veren firma ise Veryeriler İnşaat olarak biliniyor. Genel anlamda villa tipi konutlara yer verilen projenin bir hayli modern çizgilere sahip olduğu açıktır. Çağdaş yaşam standartlarına uygun olacak şekilde konut tasarımlarına gidilmesi esas alınmıştır.

Quattordici Proje Bilgileri

Quattordici projesi için değerlendirilen arsa alanı 3800 m2 şeklinde ifade ediliyor. Bunun akabinde sadece 14 konut sayısına yer verildiğini de söylemek gerek. Arkasından da hemen teslim duyuruları kapsamında konut tipleri ifade edilir. Karşınıza çıkacak olan tipler ve boyutları ise;

  • 3+1 ile 4+1 olacak şekilde konut tiplerine yer verilmesi söz konusudur.
  • Temel olarak her iki tip konut için de 220 m2’lik alanların bulunduğunu göreceksiniz.
  • Kredilere uygun durumda olan konut projeleri arasında da gösteriliyor.

Projenin avantajlı özelliklerinden bir tanesi de konumudur. Şöyle ki denize sıfır olan konutlardan yana seçimlerde bulunmanız esas alınır. Özel plaj ile iskelesi sayesinde konut sahipleri ayrıcalıklı olacaktır. Toplamda 6 adet rezidans dairelerine yer verilir. Akabinde dubleks villa sayısının ise 8 olduğunu göreceksiniz.

Quattordici Site ve Konut Özellikleri

Quattordici site içerisinde açık yüzme havuzlarına ve çocuk oyun alanlarına yer verilir. Kameralı güvenlik sistemlerinin de 7/24 aktif durumda olduğunu göreceksiniz. Kapalı otoparklara sahip olması dışında split klimalar konut özellikleri içerisinde gösteriliyor. Özel olarak ebeveyn banyolarına ve giyinme odalarına da sahiptir. Teraslı ve balkonlu dairelerin yanı sıra rezidans hizmetlerinden de yararlanmanız sağlanacaktır. Çeşme merkezde bulunan proje, konumu gereğince de avantajlıdır. Gerek turistik yerler gerekse pilajlarından kaynaklı ilgi çekiyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir