Artmahal Urla Kekliktepe Evleri İzmir Emlak Projesi


Artmahal Urla Kekliktepe Evleri İzmir emlak projesi Urla kentinde yaşılıyor. 7 bin metrekare alana yapılan projede 6 adet müstakil villa bulunuyor. Butik bir konseptte sunulan projede sadece 3+1 tipinde villalar yer alıyor. Brüt olarak 235 metrekare olan villaların net metrekaresi 180 olarak karşınıza çıkıyor. Aralık 2019 tarihinde teslim edilmesi bekleniyor.

Artmahal Urla Kekliktepe Evleri İzmir Ödeme Seçenekleri

Kaliteli bir yaşam sürebilmek için kendinizi doğa ile iç içe olan bir alan atmak istiyorsanız Artmahal Urla Kekliktepe Evleri İzmir emlak projesi doğru bir seçim oluyor. 6 adet villadan birini almak için 2 milyon 350 bin TL değerinde bir ödeme yapmanız gerekiyor. Kişiye göre özel ödeme planlarının çıkarıldığı projeden ev satın almak sandığınızdan çok daha kolay olacak.

Artmahal Urla Kekliktepe Evleri İzmir Özellikleri

Çeşme otobanına sadece 1 dakika olan, Çeşmealtı Marina’ya 5 dakika, İskele’ye 5 dakika mesafede olan bu konut projesi ulaşım konusunda oldukça ideal bir alanda yer alıyor. Her bir villanın akıllı ev sistemi ile donatılmış olduğunu söylemek gerekiyor. Bunun yanında yüzme havuzları, 200 metrekare bahçe seçenekleri sunulduğunu da görebiliyorsunuz. Artmahal Urla Kekliktepe Evleri İzmir emlak projesi hem yerden ısıtma hem de yerden soğutma sistemi ile kaliteli bir yaşam sunuyor. Elit bir yaşama adım atmak için idealdir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir