Liva Home Uzundere 2.Etap İzmir


İzmir’in Karabağlar ilçesinde inşa edilen büyük konut projesi 56 bin 377 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Liva home Uzundere 2. Etap İzmir olarak bilinen inşaat çalışması, Folkart Yapı tarafından oluşturulmaktadır. 2.etap proje içerisinde 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunur. Evlerin metrekareleri ile 85 ile 176 arasında değişiklik göstermektedir. Kentsel dönüşüm projesi olarak yapılan konutlar ile bölgenin daha iyi ve dikkat çekici bir görünüme kavuşturulması amaçlanır. Teslim tarihi ise Haziran 2020 olarak belirlenmiştir.

Büyük Ve Dikkat Çekici Konut Projesi

Liva home Uzundere 2.etap İzmir projesi, bölgenin en dikkat çekici çalışmalarından bir tanesidir. Toplamda 422 farklı konutun oluşturulması amaçlanır. 1+1 dairelerin fiyatları yaklaşık olarak en az 279 bin TL olarak belirlenmiştir. 2+1 dairelerin ise ücretleri 394 bin TL olarak belirlenmiştir.

  • Liva home Uzundere 2.etap İzmir banka kredisi için uygundur.
  • Bankadan kredi alanlar için %10 indirim uygulanır.
  • Evlerin %25’i peşin verildiğinde geri kalan %75’lik kısmı için 24 aya kadar vade seçenekleri sunulmaktadır.
  • 12 farklı bloktan oluşan dairelerin içerisi son derece geniş ve ferahtır.
  • Proje kapsamında ise çocuklar için oyun alanı, yürüyüş parkuru ve futbol sahası gibi hizmetlerde oluşturulmaktadır.
  • Dairelerin fiyatları en fazla 538 bin TL’ye kadar yükselir.
  • Merkezi sistem ve doğalgaza sahip olan evlerde ankastre mutfak sistemleri de bulunur.

Yapı ve deprem denetimi tamamlanmış olan proje, deprem şartlarına uygun bir şekilde inşa edilmektedir. Farklı noktalara yakın olması nedeniyle merkezi bir konumdadır. Evlerin içerisindeki özellikler, fiyatlarına göre değişiklik gösterir. Proje kapsamında ev sahibi olanlar ya da yatırımcılar, kişiye özel ödeme planı oluşturma fırsatına sahiplerdir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir