Demirtaş Palas Evleri İstanbul Emlak Projesi


İstanbul Pendik’te geniş bir arazi üzerinde yer alan Demirtaş Palas Evleri İstanbul Emlak Projesi, 1+1, 2+1, 3,5+1 4+1 ve 5+1 daire seçenekleriyle, kapılarını ev sahibi olmak isteyenlere açıyor. Saray bahçesi tasarımıyla, geniş ve ferah ev seçenekleri, güzel bir daire sahibi olmak isteyenlere Demirtaş Palas ile sunuluyor.

Demirtaş Palas Evleri Lokasyon İmkanları

İstanbul Anadolu Yakasında merkezi bir konuma sahip olan Demirtaş Palas Evleri İstanbul Emlak Projesi, aileniz ve arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiniz site imkanlarına da sahiptir. Hem site içindeki rahatlığı hem de İstanbul’daki ulaşım seçeneklerinden yararlanabileceğiniz bu dairelerin en düşük fiyatı ise sadece 160 bin Türk lirasıdır.

Yayalar metrosuna yakın, Viaport AVM ve Pendik Marina yat limanına yakın mesafede olan Palas evler, hayallerinizdeki evlerden biri olabilir. Marmara üniversitesi ve Gedik üniversitesine de yakın olan emlak projesi evleri, hem eğitim için hem de sosyal alanlar için birbirinden güzel seçenekler sunabilmektedir. Hayatı dolu dolu yaşayabileceğiniz bu evlerde, ailenizle güzel zaman geçirebilirsiniz.

Demirtaş Palas Evleri Proje Özellikleri

Sosyal imkanları da bulunan Demirtaş Palas Evleri İstanbul Emlak Projesi, çocuklarınızın, arkadaşlarınızın ve evcil hayvanlarınızın da dahil olabileceği ferah bir site bahçesi sunmaktadır. Saray bahçesi konseptiyle, evinizin penceresinden güzel bir manzarayla karşılaşacağınız Palas evleri, çocuklarınızın da güzel zaman geçireceği olanaklar sağlamaktadır. Yetişkinler ve çocuklar için ideal imkanları olan evlerimiz, depreme dayanıklı, geniş daire seçenekleriyle güzel bir yaşam için idealdir. Dairelerinizde yer alacak olan teras ve balkon imkanlarıyla her zaman güvenli hissedeceğiniz güzel evlerimizi ziyarete gelebilirsiniz.

  • Çocuk oyun alanları
  • Basketbol sahası
  • Asansör ve 7/24 güvenlik
  • Çamaşır odası
  • Ebeveynin banyosu
  • Oturma alanları
  • Açık/ kapalı otopark
  • Ses yalıtım sistemleri

Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir