Paradise Residence  Ankara


Paradise Residans Ankara projesi, Ankara Çankaya’da inşa ediliyor. Balgat Mahallesi, Konya Yolu üzerinde yapılan konut projesi, Uzaltaş A.Ş. tarafından yapılıyor. Daire ve dükkan olarak inşa edilmeye başlanan projede, 45 konut sayısı bulunuyor. 4.800 metrekare alan üzerine inşa edilen Paradise Residence, 1+1 konut tipleriyle tamamlanıyor.

Ekim 2018 tarihinde teslim edilmesi planlanan Paradise Residence Ankara projesinde, konutların metrekare alanları henüz belli değil. Uzaltaş Şirketler Grubu’nun bünyesinde faaliyet gösteren Uzaltaş İnşaat projesi olarak, 4 bin 800 m2 arsa üzerine, 45 adet bağımsız yapıda, 35 adet 1+1 daire ve 10 adet dubleks daire yer alıyor. Öveçler’de yer alan Paradise Residence, 5 katlı ve tek blok şeklinde yapılıyor.

Paradice Residence Satışları Başladı

0.98 faiz oranıyla banka konut kredisiyle satış olanağı sunuluyor. Dikmen- Öveçler Mahallesi konumunda bulunan Paradice Residence projesi, butik konseptli proje ve home ofis dizaynı ile konsept olarak inşa ediliyor.

Konforlu ve seçkim yaşam sunan inşaat projesi, Taurus AVM’ye yakın konumda yer alıyor. Lokasyon özellikleri ve bina özellikleriyle ilgi çeken konut projesinde fiyatlar, 195.000 TL’den başlıyor.

Paradice Residence Ankara projesinde aidat fiyatlarının da minimal seviyede olacağı belirtiliyor. Projede en düşük konut fiyatı, 195 bin TL olarak belirtiliyor. Yalıtım yönetmeliklerine ve deprem yönetmeliğine uygun şekilde dizayn edilen projede kapalı otopark yer alıyor.

Güvenlik ve kameralı güvenlik sistemlerinin yer aldığı projede, merkezi ısıtma sistemi kullanılıyor. Asansörlü blokta, ısı pay ölçer sitemi kullanılıyor. Yapı denetimleri alınmış şekilde inşa ediliyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir