Saklı Bahçe Konakları Büyükçekmece İstanbul Emlak Projesi


İstanbul’un göbeğinde konak hayatı sürmek artık hiç de hayal değil! İstanbul Avrupa yakasının gözde ilçesi Büyükçekmece’de hayata geçirilen Saklı Bahçe Konakları Büyükçekmece İstanbul Emlak Projesi yapıları hem göze hem de cebe hitap eder nitelikte.

Toplamda Kaç Blok Var?

Projede toplamda 2 blok ve özenle hazırlanmış 20 daire yer alır. Dairelerin her biri siz ve aileniz için özel olarak tasarlanmıştır. Konak havasındaki bu dairelerde oldukça uygun fiyatlarla lükse ulaşmak mümkün. Dire büyüklükleri 160 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiklik gösterir. Saklı Bahçe Konakları Büyükçekmece İstanbul Emlak Projesi ile iki farklı daire tipi değerli alıcılara sunulmuştur. Projede 3+1 ve 3+2 konutlara ulaşabilmek mümkündür.

Proje Büyükçekmece’nin Hangi Bölgesinde?

Saklı Bahçe Konakları Büyükçekmece İstanbul Emlak Projesi, Büyükçekmece’nin Albatros bölgesinde yer alır. Albatros, İstanbul’un en gözde, en göz alıcı lokasyonlarından bir tanesidir. Üstelik proje banka kredisine de oldukça uygundur. Bu sayede burada ev sahibi olmak daha da kolaylaşmıştır.

Fiyatlar ve Proje Özellikleri

Saklı Bahçe Konakları Büyükçekmece İstanbul Emlak Projesi fiyatları ihtişamına göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmuş durumda. Projede 3+1 daireler 450.000 TL ile 600.000 TL arasında değişiklik gösterir. 3+2 daha geniş dairelere ise 1.100.000 TL bazındaki rakamlar ile sahip olmak mümkündür. Konak yaşamı baz alındığından projede 2+1 ve 1+1 dairelere yer verilmemiştir. Projede bulunan kapalı otopark büyük bir avantajdır. Sizi saatlerce aracınıza yer arama derdinden kurtaracaktır. Güvenlik unsuru da projeyi çekici kılan özelliklerdendir. Dairelerde ankastre beyaz eşya ve ebeveyn banyosu bulunur. Asansör ise günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırır. Proje deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir, sarsıntılara karşı dayanıklıdır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir