Ege Vadisi Sinpaş GYO


Sinpaş GYO tarafından yeni inşaat projelerinin devam ettiğini göreceksiniz. Bu anlamda Ankara Oran ilçesine yönelik kapsamlı olarak projelerin gerçekleşmesi söz konusudur. Bunlar arasında Ege Vadisi Simpaş GYO gerek konutları gerekse proje özelliklerinden dolayı dikkat çekiyor. Ekim 2018 tarihinde teslimi yapılacak olan konutların özelliklerine göz atarak yatırımlara geçmeniz hedef alınıyor.  

Ege Vadisi Simpaş GYO Knut Tipleri

Proje kapsamında daire tiplerine yer verildiğini baştan söylemek gereklidir. Başta projeye yönelik 26.990 m2 olan ara alanına yer verilmiştir. Akabinde inşaat projesi çerçevesinde toplam 887 konutun yatırımcılara sunulması söz konusudur. Ege Vadisi Simpaş GYO üzerinden yatırımcıların değerlendirmesi gereken daire tipleri ile fiyatları ise;

  • 1+1 olarak tasarlanan konutların fiyatı 347.000 TL’den başlamaktadır.
  • 2+1 şeklinde ki evler için de 525.000 TL fiyatları ile karşı karşıya kalacaksınız.
  • 3+1 daireler için de 782.000 TL kadar fiyat aralıkları sunuluyor.
  • Son olarak 4+1 konutların değeri de 976.000 TL’den başlıyor.

Çeşitli kampanyalar dahilinde yatırımcıların uygun fiyatlardan konut yatırımlarına yer vermeleri sağlanıyor. Bunun için %15’e kadar peşinatlardan yana taksitlendirme imkanlarının sunulması söz konusudur. Vade farkı olmadan 84 ay olacak taksit seçeneklerine yer verilebilir. Tüm bu ödeme planlamalarına göz atarak dilediğiniz daire tipi üzerinden yatırımlara yer vermeniz mümkün olmakta.

Ege Vadisi Simpaş GYO Sosyal İmkanları

Proje kapsamında sadece çeşitli daire tiplerinin bulunmadığını söylemek gerekiyor. Bunun dışında projenin sosyal imkanlarından da faydalanmanız söz konusudur. Site içerisinde çeşitli özellikleri sergilenmesi esas alınır. Örneğin fitness merkezlerinin ve kafelerin bulunduğunu göreceksiniz. Ege Vadisi Simpaş GYO projesinde güvenlik unsurlarının da üst seviyede olduğunu söylemek gerekiyor. Kapalı otoparkları, restorantları ve sauna hizmetleri de mevcut durumda. Çocuklara özel olarak hem oyun alanlarının hem de yüzme havuzlarının bulunduğunu da göreceksiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir