Folkart Hills Çeşme


İzmir – Çeşme konumuyla dikkatleri üzerinde toplayan Folkart Hills Çeşme projesinin 13.955 m2 arsa alanına sahip olduğunu göreceksiniz. Folkart Yapı firması üzerinden çalışmalarına yer verilen projenin daire tipi konutları sunduğunu söylemeliyiz. Bu anlamda toplam 70 konut sayısına sahip olduğunu söylemek gerek. Mayıs 2018 tarihinde teslimine geçilecek olan dairelere ve sosyal yaşam alanlarına yönelik pek çok detay da aktarılıyor.

Folkart Hills Çeşme Konutları

Folkart Hills Çeşme projesinde 3 blok bulunuyor. Blokların tepelerden oluşması da farklı manzaraların ortaya çıkmasına etki eder. Aynı zamanda dairelerin farklı tiplere ve metre karelere sahip olduklarından da söz etmeliyiz. Bu anlamda karşınıza çıkacak olan daireler;

  • 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olacak şekilde proje tasarımlarının sunulması söz konusudur.
  • Minimum 84 ile maksimum 393 m2 şeklinde boyutlarına da yer veriliyor.
  • Klasik konutlar dışında dubleks dairelerin de var olduğunu göreceksiniz.
  • 300 bin Euro’dan başlayarak maksimum 945 bin Euro’ya kadar fiyat listeleri de sunuluyor.

Peşin ödemelere yönelik projede indirimlere gidildiği duyuruluyor. Bunun için indirimler %10 değerinden uygulanacaktır. Aynı zamanda Euro kuru üzerinden 3.30 şeklinde sabitlemelere gidilmiştir. Tüm bu kolaylıklardan faydalanarak konut yatırımlara yer vermek isteyenler daireleri değerlendirmeye alabilir.

Folkart Hills Çeşme Proje Özellikleri

Öncelikle projenin konumuyla alakalı pek çok avantaja sahip olduğunu belirtmek gerek. Nitekim Çeşme Marina ile arasında sadece 2 kilometre bulunuyor. Bunun akabinde Aya Yorgi Koyu ile de 5 km kadar mesafenin olduğunu göreceksiniz. Folkart Hills Çeşme projesinde özel olarak balkon ile teras yapılarına da yer veriliyor. Rezidans hizmetlerinin bulunduğunu konutlarda ankastre beyaz eşyalar da mevcut. Son olarak sosyal yaşam alanları için güneşlenme terasına, saunaya, yüzme havuzlarına da kafelere yer verildiğini de gösteriyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir