Yıldız Kule Ankara Emlak Projesi


Ankara’nın göbeğinde kurulan Yıldız Kule Ankara Emlak Projesi Çankaya’da kurulmuştur. İnşa ettiği ofislerinizi yıldız gibi yükselmesini amaçlar. Popüler bir yerde iş ofisinizde dengeleri yeniden oluşmasını sağlayan konumdadır. Sizi daha da güçlendirecek olan bu projeyi Ata Kardeşler İnşaat tarafından yapılmıştır. İş hayatının nabzının attığı yer olan Turan Güneş Bulvarı’na kurulmuştur. 6000 metrekarelik arsaya yapılan Yıldız Kule Ankara Emlak Projesi 26 katlı tek bir kuleden meydana gelmiştir. Arsanın 4500 metrekarelik alanı oturum için kullanılmıştır. Bu kule ise 46000 metrekarelik inşaat alanına sahiptir. İçerisinde toplam 109 ofisi vardır. Bu ofislerin yanında ise 19 tane de dükkân bulunur.

Yıldız Kule Ofisleri

Her türlü ihtiyacınıza göre düzenlenmiş olan ofisler sizi hem rahat hem de konforlu çalışma alanı sunuyor. Çalışırken kendinizi alanınızın yıldızı hisseder ve daha iyi konuma gelirsiniz. İş hayatın stresli koşturması altında bile sizi rahatlatacak görsel zevki sunan manzarası ile yoğunluğunuzu yaşanabilir kılarsınız.

Bu ofisler ise en küçüğü 50 metrekareden oluşup 450 metrekareye kadar çıkabilen genişliktedir. Dilerseniz bir kat da alıp 600 metrekarelik alana da sahip olabilirsiniz. Tüm katlarda ortak lavabo ve tuvalet bulunur. Yıldız Kule Ankara Emlak Projesi modern mimari sunarak rakiplerinizi bile harika bir atmosferle ağırlarsınız. Ayrıca içerinde bulunan kafe ve restoranları ile sosyalliğinizi de yaşayabilirsiniz. Kameralı güvenlik sistemiyle iş yerinizi daima güvende tutmuş olursunuz.

Yıldız Kule Ofis Fiyatları

Hemen teslim edilen kaba ofisleri satın almak isteyenlere sunulmuştur. Bu ofislerin en düşük metrekare birim fiyatı 8 bin liradan başlar. Yeni satışa sunulan Yıldız Kule yüzde 45 oranında satışını gerçekleştirmiş olup yüzde 55’lik kısmı satışını bekler. Bulunduğu konum dolayısıyla gayet işlek ve değerli olan kulenin ofis metrekare birim kirasının 25 dolardan başlaması öngörülüyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir