İdealist Cadde İstanbul


İdealist GYO yapımcı firma tarafından tasarlanan İdealist Cadde İstanbul geniş bir arazi üzerine konumlanmış durumda. Bu nedenle konutlardan ziyade yeşil alanlara ve yol çalışmalarına yer verilmekte. Bir siteden daha fazlası olan projenin Şile ilçesinde yer alması bekleniyor. Şile’nin doğal güzelliklerini yansıttığı için bir hayli ön plana çıkması beklenen inşaat projelerinden bir tanesidir.

İdealist Cadde İstanbul Konutları

Proje kapsamında sadece dairelere yer verilmiyor. Bunun yanı sıra dükkanların da olması bekleniyor. İdealist Cadde İstanbul üzerinden toplamda 45 konutun tasarlanması esas alınmakta. Beraberinde toplam 13 ticari alana da yer verilecektir. Genel anlamda da alçak katlı olacak şekilde dairelerin tasarımlarına gidilmesi söz konusudur. Ön taleplere yer verilen projenin teslim tarihi de açıklanmıştır. Yatırımcılara sunulan tarih tam olarak Temmuz 2020 şeklindedir. Hemen arkasından gelen konut tipleri ve ebatları ise;

  • Metrekare aralıkları 64 – 323 şeklinde yatırımcıları karşılamakta.
  • 1+1, 2+1 ve 3+1 dışında 4+1 ile 5+1 olarak da geniş dairelere yer verilecektir.

Dairelerin 271.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışına geçilecek. En fazla da 1 milyon 629 bin TL olacak şekilde geniş dairelerin fiyatları belirlenmiş durumda. %20 peşinat ile belirli vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Peşin alımlara yönelik indirim uygulamaları da mevcut durumda.

İdealist Cadde İstanbul Proje Özellikleri

Önceden de belirttiğimi gibi İdealist Cadde İstanbul projesi, Şile sınırları içerisinde yerini alacak. Bu anlamda geniş yol ve kaldırım çalışmalarına yer verilmekte. Konutlardan ziyade çevreye de ayrı bir önem verilmiştir. Park alanları ile çocuklu ailelerin de dikkatini çeken projelerden bir tanesi odluğu açık durumda. Beraberinde kameralı sistemler ve açık – kapalı otopark yapıları ile tamamlanması bekleniyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir