Güleryüz Çarşı İzmir Projesi


Güleryüz Yapı muhteşem yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor. İnşaat sektür hergün gelişen, yenilenen, üzerine katarak ilerleyen bir sektördür. Güleryüz Yapı, bu özelliklerin hepsini projelerine uygulayarak prestijli yapılara imza atmaktadır. Güleryüz Çarşı İzmir projesi ile beklenen özveriyi göstermiş, insanlara huzur ve mutluluk dolu bir site inşa etmiştir.

Projenin Teknik Özellikleri

Proje, İzmir’in gün geçtikçe değerlenen semti Menderes’de inşa edilmiştir. Güleryüz Çarşı İzmir’in Gümüldür- İzmir anayoluna cephesi bulunmaktadır. Medeniyet üzerine kurulan bu projede arsa alanı toplamda 3350 m2’dir. Projenin toplam inşaat alanı ise 2650 m2’dir. Yeni açılan Menderes Devlet Hastanesi’nin hemen yanında konumlandırılmıştır. Projede farklı metrekarelere sahip 1+1 ve 2+1 daireler bulunmaktadır. Daire sayısı ise 1+1 6, 2+1 12 olarak belirlenmiştir. Toplu taşımayı sıklıkla kullanan insanlar da düşünülerek proje alanı, otobüs ve taksi durağının önüne yapılmıştır. Projede farklı amaca hizmet eden toplamda 23 adet dükkan bulunmaktadır.

Sosyal Alanlar

Güleryüz Çarşı İzmir projesinde zemin katta bulunan 23 dükkanın tamamen ihtiyaca yönelik değerlendirilmesi sağlanmıştır. Site içerisinde eczane, optik mağazalar, market, çiçekçi bulunmaktadır. Bunlara ek olarak insanların acil nakit ihtiyaçlarını giderebilmesi için atm bölümü oluşturulmuştur. Ayrıca site içerisinde bulunan dinlenme alanları ile temiz havanın tadını çıkarmak mümkün olacaktır. Bu projeyi diğer konut projelerinden ayıran en önemli özellik, bünyesinde 25 odalı butik bir otel bulundurmasıdır. Alışılagelmiş konut projelerinden farklı olarak sunulan butik otel fikri, sadece ev sahiplerini değil, tüm İzmir halkını heyecanlandırmaktadır. Bunlara ek olarak Menderes Merkez sadece 1,5 km, havalimanı ise 4,5 km uzaklıktadır. İnsanlara son teknoloji kullanılarak tüm ihtiyaçların karşılanabildiği bir site inşa eden, konumu sayesinde merkeze uzak olmayan fakat kalabalık ve gürültüden arınmış bir yaşam alanı oluşturan Güleryüz Yapı, Çarşı İzmir projesi ile farkını oraya koymuştur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir