Kilya Konakları ( Noya Kilyos Konakları ) İstanbul Projesi                        


Kilya Konakları Konut Projesi ile alakalı olarak başta adres detayları temel alınmalıdır. Şöyle ki İstanbul’un gözde ilçesi Sarıyer sınırları içerisinde yer almakta. Beraberinde tam olarak Kumköy mevkisinde bulunduğu için bir hayli değerli konumdadır. İstanbul konut projeleri arasında konumu ile ön plana çıktığı açık durumdadır.

Kilya Konakları Projesinde Daireler

İstanbul satılık daire projeleri yerine konakların mevcut olduğu diğer garimenkul alternatifleri de değerlendirmeye alınabilir. Örneğin hem Kilya Konakları hem de Noya Kilyos Konakları olarak ifade edilen projeye göz atabilirsiniz. Adından da anlaşıldığı üzere geniş ebatlardan konutların yer aldığı projeler arasında bulunuyor. İlk başta merak edenlere sunulan konut özellikleri de;

  • Toplamda 11 adet villanın yatırımcılarla buluşması esas alınmıştır.
  • Temel olarak daire tiplerinin 6+2 olması söz konusudur.
  • Büyüklükleri için de 420 m2 göz önünde bulundurulmakta.

Kilya Konakları Projesi Genel Özellikleri

İstanbul konut projeleri 2018 yılı içerisinde de çeşitli tasarımlar ile yatırımcıları karşılıyor. Örneğin Kilya Konakları bir hayli dikkat çekmiş durumda. Dairelerin yapısından ziyade proje özellikleri de temel alınarak değerlendirmeue geçilebilir. Şöyle ki sosyal özellikleri ile de göz doldurduğu açık durumda. Bahçesi ve çocuk oyun alanları mevcut olan projelerden bir tanesidir. Sauna ve açık yüzme havuzları da bulunduğu için dikkat çektiği açıktır. Yatırımlara yer verecek olan konutlardan ziyade sosyal özellikleri de göz önünde bulundurarak harekete geçiyor.

Kilya Konakları Projesi Fiyatları

İstanbul konut projeleri fiyatları 2018 yılında artış göstermiştir. Özellikle de döviz üzerinden satışa sunulan konutların değeri bir hayli yükselmiş durumda. Bunlar arasında Kilya Konakları Projesi’de bulunuyor. Nitekim daire satışına yönelik USD temel alınmakta. Aynı zamanda villa tipinden sunulan satılık konutların değeri ebatlardan kaynaklı da bir hayli yüksek tutulmakta.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir