Kordon İstanbul


İstanbul / Kağıthane üzerinde inşasına yer verilen konut projeleri arasında Kordon İstanbul’da yerini alıyor. Bölgenin projelere yönelik elverişli olmasından kaynaklı yatırımcılar göz önünde bulundurmaktadır. Aynı zamanda yeşil alanlarının fazla olması da bölgeyi avantajlı hale getiriyor. Bu anlamda Ege Yapı Group tarafından inşasına yer verilen proje için 27.000 m2’lik arsa alanına yer verilmiştir.

Kordon İstanbul Proje Tipleri Nelerdir?

Geniş bir alanda hayata geçirilen projenin pek çok konut tipine ev sahipliği yapması söz konusudur. Kordon İstanbul üzerinden öncelikle rezidans yapılarına yer verildiğini söylemek gereklidir. Bunun hemen arkasından da ofis ile dükkan yapılarının da bulunduğunu göreceksiniz. Toplamda da 559 konut sayısına ulaşılması hedefleniyor. Bu anlamda projenin teslim tarihi olarak Nisan 2019 duyuruları karşımıza çıkıyor. Konutlar için ise duyurulan özellikler şu şekilde;

  • 1+1 olan dairelerin 64 ile 84 m2’lik tasarımlarına gidilmiştir.
  • 2+1 şeklinde ki daireler için ise 110 ile 139 m2 aralığında tercihlerde bulunmalısımız.
  • 3+1 için de 167 ile 179 m2 arasında tasarımlarına yer veriliyor.
  • 3,5 + 1 olan konutların ise 175 ile 180 m2 arasında olduğunu göreceksiniz.
  • Stüdyolar için ise 41 ile 43 m2 aralıkları göz önünde bulundurulur.

Son olarak ticari ünitelere de yer verildiğini söylemeliyiz. Minimum dükkan m2’si olarak 50 değerine yer verilmektedir. Alan olarak ise 250 m2 şeklinde değerlendirmelere gidilmiştir. Sonuç olarak en az 568.000 TL’den en fazla 1.804.000 TL’ye kadar dairelerin satışına gidiliyor.

Kordon İstanbul Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Yeni konut projeleri arasında olmasından kaynaklı çeşitli kampanya duyuruları yapılmakta. Örneğin Kordon İstanbul üzerinden yatırımcılar 84 ay vade seçeneklerinden faydalanabilirler. 84 ay boyunca 0 fazili olacak şekilde dairelerin sunulması hedef alınmıştır. Uygun konut kredilerinden yola çıkarak ev sahibi olmanız sağlanır. Yatırımcılar ödemelerin akabinde Nisan 2019 tarihinde konutlarına yerleşebilir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir