Queen Central Park Bomonti İstanbul Projesi                  


Queen Central Park Bomonti konutları, İstanbul’un Avruka Yakası’nda yükseklişe geçmekte. Adından da anlaşıldığı üzere Bomonti sınırları içerisinde bulunan proje, Şişli ilçesinde yer almakta. Bu anlamda bölgede Queen Central Park örnek daire sunumları da mevcut durumda.

Queen Central Park Daireleri Hakkında

Öncelikle konum itibariyle avantajlı olan projenin tam olarak 26.000 m2’lik bir arsa üzerine inşa edilmesi esas alınmıştır. Beraberinde bu büyük arsa alanı üzerinden yükselişe geçen binalardan toplamda 1080 adet dairenin alıcısı ile buluşması planlanmakta. Toplamda 4 ünite üzerinden satışa sunulacak olan dairelere yönelik detaylar ise şu şekilde sunulmakta;

  • Minimum 1+0 olarak daire tasarımlarına yer verilmiştir.
  • 1+1, 2+1, 2.5+1 ve 3.5+1 şeklinde de konutların sunulması bekleniyor.
  • En az 50 m2’den maksimum 100 m2’ye kadar çeşitli ebatlardan tasarımlara gidilmekte.

Queen Central Park Bomonti Konut Ücretleri

Queen Bomonti fiyat listesi de açıklanmış durumda. Nitekim Mart 2019 olarak teslim sürelerini duyurduklarını göreceksiniz. Bu anlamda sunulan fiyatlar daire tiplerine bağlı olarak farklılık gösteriyor. Örneğin küçük dairelere yönelik 610 bin TL’den başlayan fiyatlar ifade edilmekte. En fazla da 3.500.000 TL’ye kadar geniş ebatlara sahip olan dairelerin fiyatları gösteriliyor. Beraberinde ödeme seçeneklerine yönelik çeşitli fırsatlar da geliyor. Örneğin vade fırsatlarını değerlendirmeye alabilirsiniz. Queen Bomonti fiyat aralıklarına bağlı olarak vade imkanlarını sunmakta.

Queen Central Park Bomonti Site Özellikleri

Konutlardan ziyade projeye yönelik detaylara da göz atmanızda fayda var. Şöyle ki deniz manzaralı dairelere yer verildiğini öğreneceksiniz. Beraberinde Haliç ile İstanbul Boğazı manzaralarına sahip olan Queen Bomonti satılık daireleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bunun akabinde yük asansörlerinden resepsiyona kadar tüm bina özellikleri de göz önünde bulundurulabilir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir