Sinpaş Marina Ankara


Ankara – Çankaya merkezinde bulunan Sinpaş Marina Ankara, geniş bir araziye konumlanmıştır. Bu anlamda toplam 120.533 m2 arasının değerlendirilmesi söz konusudur. 4 etaplı olacak şekilde karşınıza çıkacaktır. Sonuç olarak pek çok konutun inşasına yer verilmiştir.

Sinpaş Marina Ankara Blokları

Sinpaş Marina Ankara üzerinden kule blokların dikkat çektiğini söylemek gereklidir. Bu anlamda Sinpaş Yapı üzerinden tasarlanan etaplardan yana çeşitli kat sayıları dikkat çeker. 2. Bloklardan yana 39 katlı olan konutların ziyaretine yer verilebilir. Bunun akabinde ilk blok için 44 katlı olarak konutların sıralanması söz konusudur. Baza olarak tasarlanan bloklarda da toplamda 912 tane konutun olduğunu söylemeliyiz. Akabinde;

  • Toplam 2600 konutun satışına yer verilmesi söz konusudur.
  • Dairlerin teslim süresi olarak Ekim 2018 duyurularına yer verilmektedir.
  • 1+0 olanların yanı sıra çeşitli oda sayılarından kat planlamalarına gidildiğini göreceksiniz.

Minimum 59 m2 şeklinde konutların tasarlanması esas alınmıştır. En fazla da 444 m2 şeklinde dairelerin bulunduğunu göreceksiniz. 7.5 + 1 olarak farklı tasarımlara sahip geniş konutların projede yerini aldığını söylemek gerek. Yatırımcılar gerek m2 gerek kat değeri ya da manzara unsurlarına bağlı olarak çeşitli fiyatlarla karşı karşıya geliyor.

Sinpaş Marina Ankara Proje Özellikleri

Sinpaş Marina Ankara projesinde konutların yanı sıra genel ya da güvenlik özelliklerine de bakmak gerek. Sosyal imkanlar açısından da avantajlı olduğunu göreceksiniz. Kuaförden buhar odalarına kadar pek çok özelliğin bulunduğu projelerden bir tanesidir. Güvenlik açısından başta resepsiyonların yatırımcıları karşılaması söz konusudur. Bunun akabinde güvenlikli girişlere ve kameralı sistemlere de yer veriliyor. Sosyal imkanlar olarak da SPA, oyun parkları, hamamları ve yüzme havuzları ile dikkat çektiğini söylemeliyiz. Vale park hizmetlerinin dahi bulunduğu modern konut projelerinden bir tanesi olduğunu özelliklerine göz atarak öğreneceksiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir