Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe İstanbul Projesi          


Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe Projesi teslim tarihine yönelik duyurularını sunmakta. Bu anlamda satılık konutlar için Haziran 2019 tarihi temel alınmıştır. İlk başta teslim sürelerine göz atanlar beraberinde konumu değerlendirmeye alıyor. Adı üstünde Maltepe ilçesinde bulunan proje için Zümrütevler mevkisi sunulmakta.

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe Projesi Konutları

Sur Yapı Yeşil Mavi nerede merak edenler adresten harekete geçerek değerlendirmelere geçebilir. İlk başta geniş bir arsa alanının tercih edildiğini göreceksiniz. Nitekim toplamda 4 blok inşasına geçilmesi bekleniyor. Bloklar üzerinden 268 adet konut satışa sunulacaktır. Hatta konutlardan ziyade ticari alanlara da yer verilmesi esas alınmakta. Devamında ise;

  • Minimum 1+1 olacak şekilde daire tasarımları mevcut durumdadır.
  • En küçük ebat olarak da 63 m2 temel alınmıştır.
  • 2+1, 3+1 ve 4+1 alternatiflerinden de tercihte bulunmanız mümkün.
  • En büyük ebatı olarak da 244 m2 göz önünde bulundurulabilir.

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe Projesi Fiyatları

Sur Yapı Maltepe Yeşil Mavi projesine yönelik fiyatlar da duyurulmuştur. Örneğin 1+1 olan daireler için 430 bin TL’den başlayan fiyatların sunulması esas alınmakta. Beraberinde 2+1 olanlar için de 630 bin TL’den başlayan değerler gösteriliyor. 3+1 olan dairelere yönelik ise 1 milyon TL’den başlayan fiyatlar ile karşılaşacaksınız. Sur Yapı Maltepe Projesi fiyatları olarak 4+1 dairelere 1.500.000 TL’den başlayan değerler gösterilmekte.

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe Projesi Genel Özellikler

Konutlardan ziyade siteye yönelik genel özellikleri de değerlendirmenizde fayda var. 21.800 m2’lik bir arsa alanını teşkil etmesinden de sosyal özelliklerinin fazla olduğu anlaşılıyor. Sur Yapı Maltepe fiyat listesi sosyal özellikler temel alınarak belirlenmiş durumdadır. Örnek verecek olursak bahçeli ve oyun alanlarına sahip olan sitelerden bir tanesidir. İçerisinde restoran ile kafe yapıları da bulunmakta. Spor olanakları ile de donatılmış olması dikkat çekiyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir