Demir La Vida İstanbul Projesi


Demir La Vida Konut Projesi, Avrupa Yakası’nda Hadımköy sınırları içerisinde yer almakta. Hemen teslimli olacak şekilde sunulan konutlar Demir İnşaat tarafından tasarlanmıştır. İlk başta projeyle alakalı detayları incelemeye alanlar devamında yatırımlara geçiyor. Örneğin daire tipleri ve fiyatları temel alınabilir.

Demir La Vida Projesinde Konutlar

Demir La Vida satılık konutlar için toplamda 424.406 m2’lik alan temin edilmiştir. 6 blok tasarlanmış ve 379 adet daire temel alınmıştır. Hemen teslimli olan daire tiplerine yönelik detaylar da mevcut durumda. İlk başta yatırımcılara sunulan bu özelliklerden söz etmek gerekirse;

  • 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olacak şekilde daire alternatifleri sunulmakta.
  • Dairelerin minimum 61 m2 olarak tasarlanması sağlanmıştır.
  • En fazla ise 500 m2’ye kadar konutlar satışa hazırdır.

Demir La Vida Projesinde Konut Değerleri

Demir La Vida fiyat listesi adına en düşük ve en yüksek değerler bulunuyor. Şöyle ki minimum 474 bin TL’den başlayan fiyatlar ile konutlar değerlendirmeye alınmakta. Beraberinde ise maksimum olarak 1 milyon 250 bin TL değerine sahip daireler gösteriliyor. Demir La Vida kiralık daire fiyatları da temel alınabilir. Yukarıda belirttiğimiz daire tipleri ve ebatlar göz önünde bulundurularak fiyatların sunulması esas alınmakta.

Demir La Vida Proje Olanakları

Proje kapsamında site özellikleri de temel alınmalıdır. Bunun için yatırımcılara kapalı yüzme havuzları, sauna, hamam, SPA hizmetleri eşlik ediyor. Beraberinde marketin ve kafelerin de mevcut olduğunu göreceksiniz. Hatta sinema, çocuk oyun alanları ve çeşitli spor sahaları da karşınıza çıkacaktır. Deniz ile göl manzarası da mevcut olan konut projeleri arasında yerini almıştır. Kuaför, yürüyüş parkuru ve buna benzer pek çok olanak üzerinden yatırımcılarını karşılamakta. Nitekim fiyat aralıkları bu olanaklar çerçevesinde de şekil alıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir