Alyapark Premium Ankara Emlak Projesi


İnşaat sektöründe önemli bir yerde duran Hakmen Yapı Alyapark Premium Ankara Emlak Projesi ile Ankara’da 10 bin metrekarelik arsada 64 daire inşa ediyor. Hakmen Yapının inşa ettiği Alyapark Premium Ankara Emlak Projesi 10 bin metrekarelik arsa üzerine üç bloktan oluşan 64 adet daireden oluşuyor. Alyapark Premium Ankara Emlak Projesi’nde tüm daireler 4+1, 4 adet dubleks ve brüt 190 metrekare daireler net 165 metrekare büyüklüğünde. Son dönemde ülkemizde rağbet gören ‘akıllı konut’ sistemi kullanılan Alyapark Premium Ankara Emlak Projesi’nin mottosu “bir evden çok daha fazlası” Yaşamın başladığı proje hemen teslim özelliği ile cazibesini arttırırken sunduğu sosyal imkanlarla da yatırımcının gözdesi oldu.

6 bin metrekare yeşil alan ayrılan Akıncı Konfor Evleri Ankara Emlak Projesinde ki daireler son teknoloji ile donatılmış durumda ayrıca her bir daire için bir açık bir de kapalı otopark alanı mevcut. Kameralı güvenlik gibi site özelliklerinin yanı sıra Akıllı ev sistemleri, İntercom sistemi, Ebeveyn banyosu, Ebeveyn giyinme odası gibi konut özelliklerini de hizmet olarak sunuyor. Tüm daireleri panoramik açıdan önünün açık olması ile dikkat çeken Alyapark Premium Ankara EmlakProjesi’nde 6 bin metrekare yeşil alanda mevcut.

Az Sayıdaki Konut Fırsatını Kaçırmayın

Deprem ve Yalıtım yönetmeliğine uygun, Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış binalarda su deposu, hidrofor, asansör ve jeneratörde bulunmakta. Hemen teslim Alyapark Premium Ankara Emlak Projesi’nde ki konutların çok büyük kısmı satılmış durumda az sayıda kalan konutlar için fırsatı kaçırmayın.

Alyapark Premium Fiyat Listesi

Yüzde 0,99 faizli konut kredisi kullanarak alabileceğiniz Alyapark Premium Ankara Emlak Projesi konutları için belirlenen fiyat aralığı 530.000- 740.000 TL. 4+1 daireleri bu fiyat aralığı ile sahip olabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir