Metrolife Sancaktepe İstanbul Projesi             


Metrolife Sancaktepe Gayrimenkul Projesi, Sinpaş GYO yapımcı firması tarafından inşa edilmekte. Çalışmalara yer veren firma teslim süresini de duyurmuştur. İlk olarak yatırımcılara Aralık 2019 tarihinde teslimin yapılacağı bildirilmiş durumda. Akabinde de Sinpaş Metrolife Projesi adı altında hem dairelere hem de dükkan yapılarına yer verildiği gösterilmekte.

Metrolife Sancaktepe Projesinde Yapılar

Sinpaş Sacaktepe Metrolife projesinde toplam 544 adet daireye yer verilmekte. Bunun akabinde çeşitli ebatlardan dükkan yapıları da gösteriliyor. 1+1 olacak şekilde en küçük daire tiplerini sunuyor. En az 59 m2’lik dairelerin yatırımcısı ile buluşması hedef alınmıştır. En fazla da 207 m2’ye kadar daire tasarımları mevcut durumda. Bu anlamda 2+1, 3+1 ya da 4+1 olan daire tipleri de değerlendirmeye alınabilir. Tüm dairelere yönelik ayrı ayrı fiyat listeleri de oluşturulmuştur.

Metrolife Sancaktepe Projesinde Ücretler

Yukarıda da belirttiğimiz gibi projeye yönelik ücretler de sunuluyor. Metrolife Sancaktepe fiyatları nasıl merak edenler başta en küçük daire tiplerinden fikir sahibi olabilir. Nitekim ebatlara ve daire tiplerine yönelik ayrı ayrı ücretler gösteriliyor. Örnek verecek olursak;

  • 1+1 olan dairelere yönelik 366 bin TL’den başlayan fiyatlar sunulmakta.
  • Vade farksız olacak şekilde peşinat üzerinden taksitlendirme de yapılıyor.
  • Maksimum 84 aya varan taksit imkanları göz önünde bulundurulabilir.
  • 2 ara ödeme imkanı da mevcut durumdadır.

Metrolife Sancaktepe İstanbul Projesi Özellikleri

Sinap Sancaktepe fiyatları site özellikleri temel alınarak belirlenmiş durumda. Şöyle ki konutlardan ziyade sosyal olanakların da göz önünde bulundurulması gerekmekte. Bunun için çocuklara ve yetişkinlere özel olarak yüzme havuzlarını sunuyor. Süs havuzlarına da güneşlenme terasına da yer verilmiştir. Kafe, yürüyüş parkuru ve güvenlik detayları da göz önünde bulundurulmakta. Merak edenler konutlara ve binalara özel özelliklere de göz atarak yatırımlara geçebilir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir