Sea Pearl Ataköy İstanbul Projesi            


Sea Pearl Ataköy Konut Projesi, adından da anlaşıldığı üzere Avrupa / Ataköy sınırları içerisine inşa edilmiştir. İnşasına yönelik Kuzu Grup yapımcı firması sunulmakta. Beraberinde çeşitli ünitelerden projeye yer verildiğini göreceksiniz. Bunun için toplamda 127.600 m2’lik arsa alanı kullanılmıştır.

Sea Pearl Ataköy Daire Özellikleri

Sea Pearl Ataköy satılık daire tipleri ayı bloklar üzerinden alıcısını karşılıyor. Örneğin projenin hem Doğu hem de Batı etapları ile yatırımcılara sunulması esas alınmıştır. Bunların dışında yüksek katlı bloklar üzerinden çeşitli daire alternatiflerine yer veriliyor. Hemen teslimli olan konutlara yönelik şu detaylar göz önünde bulundurulabilir;

  • 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak temel konut tipleri yaygın durumdadır.
  • 4+1, 5+1 ya da 4,5+1 şeklinde de geniş daireler sunulmakta.
  • Konutlara yönelik 89 ile 398 m2 aralığında ebatlar da gösteriliyor.

Sea Pearl Ataköy Daire Fiyatları

Sea Pearl Ataköy satılık fiyatları döviz kurlarına bağlı olarak farklılık göstermekte. Nitekim konutlar için USD üzerinden değerlerin sunulması esas alınmıştır. Bunun için direk metrekare birim fiyatları temel alınabilir. Sea Pearl fiyat olarak en düşük 8 bin 500 Dolar şeklinde metrekare birim değerini gözler önüne seriyor. Değerinden anlaşıldığı üzere konutların banka kredilerine uygun olduğu açık durumda. Bunun dışında firma tarafından herhangi bir ödeme seçeneği de henüz mevcut değildir.

Sea Pearl Ataköy Site Özellikleri

Sea Pearl Ataköy örnek daire yerine direk olarak satın alacağınız konutu değerlendirmeniz mümkün. Öyle ki baştan da belirttiğimiz gibi hemen teslimli olacak şekilde proje üzerinden daireler satışa sunuluyor. Konutlardan ziyade tamamlanan projeye yönelik diğer özellikler de göz önünde bulundurulabilir. Örneğin deniz manzarasının mevcut olduğu sitelerden bir tanesidir. Beraberinde ise kapalı otopark yapıları ile güvenlik sistemleri için detaylar sunuluyor. Merak edenler bina ile inşaat niteliklerini dahi göz önünde bulundurarak tercihte bulunmakta.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir