Sinpaş Country İstanbul Projesi      


Sinpaş Country satılık dairelerine yönelik tüm detayları aktarmaya devam ediyor. Öyle ki tamamlanmış olan proje üzerinden hemen teslim dairelerin sunulması söz konusudur. Bu anlamda merak edenler Sinpaş Aydos Country satılık dairelerin tiplerine, ebatlarına ve fiyatlarına göz atarak tercihte bulunmakta.

Sinpaş Country Projesinde Konutlar

Sinpaş Aydos Country kat planları dahilinde toplam 914 daireye yer verilmekte. Toplam arsa alanı 50.000 m2 olan projenin, çeşitli tiplerden daireleri tasarladığını göreceksiniz. Şöyle ki 1+1 olarak en küçük ebatlardan konutlar sunuluyor. 69 m2’den başlayan tasarımlar ile yatırımcılar karşılanmakta. Beraberinde ise 2+1, 3+1 ve 4+1 tercihlerinde de bulunmanız mümkün. Maksimum 209 m2’ye kadar hemen teslim dairelerini sunmaya devam ediyor.

Sinpaş Country Konut Değerleri

Daire tiplerine bağlı olarak Sinpaş Aydos Country fiyat listesi farklılık göstermekte. Bu nedenle önce daire tiplerine ve ebatlarına göz atılması gerekmekte. Beraberinde ise ortalama olarak sunulan değerlere yönelik;

  • 69 m2’lik küçük daireler için 375 bin TL’den başlayan fiyatlar mevcuttur.
  • 3+1 olan daireler adına da 800.000 TL’den başlayan fiyatlar sunulmakta.
  • Son olarak 4+1 olanlara yönelik 1.000.000 TL’ye kadar fiyatların duyurulması esas alınmıştır.

Sinpaş Country fiyat üzerinden ödeme planlamalarına da yer vermekte. Kişiye özel olarak vadeli ödeme seçenekleri gösteriliyor. Peşin fiyatına göre 60 aya kadar vadeli ödeme seçenekleri mevcut durumdadır.

Sinpaş Country Sosyal Yaşam Olanakları

Son olarak merak edenler site ya da bina özellikleri üzerinden yatırımlara geçebilir. Örneğin açık ve çocuk yüzme havuzlarına sahip olan sitelerden bir tanesidir. Göl manzaralarına yer verildiğini ve fitness merkezlerinin dahi mevcut olduğunu göreceksiniz. Saunadan çocuk oyun alanlarına kadar pek çok sosyal olanak site içerisinde daire sahiplerini karşılamakta. Binaların ise tüm denetimler neticesinde son teknolojiden faydalanılarak tasarlanması esas alınmıştır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir