Terrace Tema İstanbul Projesi


Terrace Tema projesi satılık dairelerin hemen teslimli olarak sunulması dikkat çekmekte. Yani projenin tamamlandığını ve yatırımcılarını karşıladığını göreceksiniz. Bu anlamda Avrupa Yakası, Halkalı sınırları içerisinde bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Devamında ise İnanlar İnşaat firması tarafından tasarlanan projeler arasında yerini almakta.

Terrace Tema Satılık Konutlar

Terrace Tema satılık konutlara yönelik 30.000 m2’lik alan üzerinden çalışmalara yer vermiştir. Toplamda ise iki kule üzerinden 30 ve 40 katlı olacak şekilde yapılar inşa edilmiştir. Bu şekilde yatırımcılara 416 adet daire sunuluyor. Hepsi farklı daire tipleri üzerinden tasarlanmış durumdadır. Öncelikle merak edenlere konut özelliklerini sunmak gerekirse;

  • Terrace Tema satılık 1+1 daire tiplerine sahiptir.
  • 2+1 ile 3+1 şeklinde de konut alternatiflerine yer verilmekte.
  • 90 ile 240 m2 aralığında ise ebatları farklılık gösteriyor.

Terrace Tema Satılık Daire Fiyatları

Terrace Tema kiralık konut değerlerinin 1.600 TL’den başlaması esas alınmıştır. Bununla beraber satılık daireler için de fiyat listeleri açıklanmış durumda. Örneğin 1+1 olan dairelere yönelik 475 bin TL’den başlayan değerler sunuluyor. Akabinde ise 2+1 olanlar için 745 bin TL’den başlayan fiyatlar uygun görülmekte. Terrace Tema fiyat listesi sonunda maksimum 1.290.000 TL ile karşılaşacaksınız. Ödeme seçeneklerine yönelik ise vade farksız taksit imkanlarını sunmaya devam ediyor.

Terrace Tema Projesinin Nitelikleri

Projeye yönelik sosyal olanaklar da göz önünde bulundurulabilir. Mesela içerisinde yetişkinlere ve çocuklara özel olarak çeşitli olanakların mevcut olduğunu göreceksiniz. Bunlar arasında yüzme havuzları dikkat çekiyor. Beraberinde spor faaliyetlerine yönelik ayrı ayrı sahalar da sunulmakta. Kapalı otoparka, spor salonuna ve göl manzarasına da yer verilen modern projeler arasındadır. Zengin sosyal olanakları ile yatırımcılarını karşıladığını da göstermekte. Bu anlamda konut sahibi olmak isteyenler dairelerden ziyade diğer olanakları da değerlendirmeye alıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir