Trademark Studio 2 İzmir


İzmir iline bağlı olan Çiğli ilçesinde çeşitli konut projelerine yer verilmekte. Bunlardan bir tanesi de Trademark Studio 2 İzmir olarak duyuruluyor. Sıralı balkon yapıları ile dışarıdan bir hayli modern gözüken projelerden bir tanesidir. Hatta projede dairelerin yanı sıra ticari alanlara da yer verilmekte. Nitekim görsellerden anlayacağınız üzere projenin alt katında dükkan yapıları tasarlanmış durumdadır.

Trademark Studio 2 İzmir Konutları

Adnan Kılıçoğlu İnşaat firması tarafından tasarlanan projelerden bir tanesidir. Beraberinde lokasyon açısından dikkat çektiğini de söylemek gerekiyor. Trademark Studio 2 İzmir bu anlamda Katip Çelebi Üniversitesi ile komşudur. Hatta küçük ebatlarda olan dairelerin öğrenciler tarafından da dikkat çekmesi bekleniyor. Bu anlamda daire tiplerine ve ebatlara göz atılıyor. Hemen arkasından ödemelerle alakalı detaylar geliyor. Önce daire tipleri için sunulan açıklamalara bakacak olursanız;

  • Dairelerin 1+1 ile 2+1 şeklinde tasarlanması esas alınacak.
  • Minimum 50 metrekare değerinden konutlara yer verilecektir.
  • En fazla da 98 m2 olacakları için konutların çok geniş olmadıkları açık durumda.

Bu detayların hemen arkasından ise teslim süreleri geliyor. Şubat 2020 tarihinde yatırımcılara sunulması esas alınmakta. Dairelerden ziyade toplam 15 dükkana da yer verilecek. Yine dükkan yatırımcılarına da aynı zamanda teslimin gerçekleşmesi bekleniyor.

Trademark Studio 2 İzmir Projesi Detayları

Trademark Studio 2 İzmir konutlarına yönelik ilk önce ödeme seçenekleri sunuluyor. Şöyle ki kişiye özel olacak şekilde ödeme olanaklarına yer verilecektir. Bu şekilde sosyal yaşam alanlarına sahip olan projeden konut sahibi olmak daha kolay. Örneğin içerisinde yüzme havuzu, sinema ve spor odası bulunacak. Çeşitli aktivite alanlarına yer verildiği için çocuklu ailelerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Güvenlik sistemlerine de sahip klasik site projeleri arasında yerini almakta.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir