Sinova İş Merkezi Ankara


Ankara’nın Sincan bölgesinde gerçekleştirilen iş merkezi projesi ile farklı markaların bir arada toplanması amaçlanmaktadır. Sinova iş merkezi Ankara içerisinde 73 ofis ve 43 farklı dükkan çalışması yapılmaktadır. 38 bin metrekarelik büyük bir alana inşa edilen iş merkezi projesi kapsamında 6 metre ile 9 metre arasında değişiklik gösteren tavan yükseklikleri tasarlanmıştır. Sinova iş merkezi Ankara, Şen Dökümcüler Yapı Kooperatifi tarafından oluşturulan önemli projelerden bir tanesidir. Dükkanlar ise genellikle 207 ile 430 metrekare arasında hazırlanmaktadır.

Farklı Ofis Seçenekleri İle Büyük Çalışma Alanı

Farklı ofis seçenekleri ve büyük bir çalışma alanına sahip olan Sinova iş merkezi Ankara, yatırımcılarına hemen teslim fırsatı sunar. Proje yakın zaman içerisinde tamamlandığı için ofis ya da dükkan alan yatırımcılar hemen kullanmaya başlayabilirler.

  • Yatırım yapmak isteyenler için banka kredisi hizmeti sunulmaktadır.
  • Bu sayede yatırımcılar bütçelerine ve aylık gelirlerine uygun bir ödeme planı oluşturabilirler.
  • Sincan’nın önemli merkezlerine yakın bir konumda inşa edilen proje, farklı ilçelere de uzak değildir.
  • Dükkanların içerisinde eşyaların ya da ürünlerin daha iyi bir şekilde muhafaza edilmesi adına depo seçenekleri de bulunur.
  • Dükkan ya da ofis alıp kiraya verenler ise aylık ortalama 23 bin TL gelir elde edebilirler.
  • Uzun vadede yatırım yapmak isteyenler açısından bu tür bir iş merkezi oldukça avantajlıdır.

Dükkanların satın alma fiyatları ise 270 bin TL ile 2 milyon 700 bin TL arasında değişiklik gösterir. Kişiye özel ödeme seçenekleri olduğu için satın işlemlerinde bir sorun yaşanmaz. İş merkezi içerisinde açık ve kapalı otopark seçenekleri bulunur. Aynı zamanda günün her saatinde izleme sağlayan kamera sistemi de mevcuttur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir