Empire İncek


Ankara’nın İncek ilçesinde yükselen konut projelerinden bir tanesidir. Empire İncek, farklı olarak rezidans projelerine yer vermektedir. Başta bina özelliklerinden yola çıkarak bu konut tiplerinden yana yatırımlarınızı sunmanız esas alınıyor. Özmen Konutları firması kapsamında inşa edilen projenin aynı konut tiplerinden rezidans görünümlerine sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Empire İncek Konutları Hakkında

Empire İncek projesi üzerinden toplamda 243 konutun sunulması söz konusudur. Tüm konutların 1+1 şeklinde tasarlandığını da baştan belirtmek gereklidir. Her ne kadar hepsi 1+1 olsa da farklı m2 değerlerine sahiptir. Minimum 59 m2 şeklinde dairelerin karşınıza çıkması esas alınır. En fazla da 164 m2 şeklinde konut tiplerine yer veriliyor. Tercihlere göre ilerleyen yatırımcılar;

  • 1+1 tipi plan konutlar için en az 250.000 TL fiyatları ile karşılaşmakta.
  • En fazla da konutların değeri 500.000 TL olarak ifade edilmektedir.
  • Konut bedelinin %70’i nakit olarak ödenmelidir.
  • Tapu teslimi sırasında da geriye kalan %30’luk tutarın ödenmesi bekleniyor.
  • Konutların teslimi Aralık 2019 tarihinde gerçekleşecektir.

Konumundan kaynaklı olarak da dikkat çeken konut projeleri arasında olacağı görülüyor. Özellikle de eğitim kurumları ile arasında ki mesafe oldukça azdır. Örneğin ODTÜ ile yakın mesafeye konumlanmış yapıda olduğunu göreceksiniz. TED Koleji ile de aralarında ki mesafe çok fazla değildir. Tüm bu konum özellikleri çerçevesinde yatırımcıların değerlendirmelere geçmeleri esas alınır.

Empire İncek Sitesinin Özellikleri

Empire İncek üzerinden kapsamlı olarak sosyal yaşam alanlarına yer veriliyor. Örneğin süs havuzlarının, yürüyüş parkurlarının ve Türk hamamının dahi bulunduğunu belirtmek gereklidir. Yetişkinlere özel olarak spor salonlarının ve kafelerin olduğu da bilinir. Çocuklar için ise oyun alanlarının bulunduğunu belirtmek gereklidir. Özel olarak kuaför hizmetlerine dahi yer verilmekte. Sitenin güvenlik sistemlerine ve otoparklara da sahip olduğunu göreceksiniz. Sitenin dışında bina ile inşaat adına sunulan özelliklere de göz atabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir