Hayat Foça İzmir


Modern çizgilere sahip olan Hayat Foça İzmir projesinin konumu adından da ifade edilmekte. Öyle ki İzmir’in Foça ilçesine konumlanan yeni projelerden bir tanesidir. Projenin yapımcı firması olarak da Sold Yapı karşımıza çıkıyor. Geniş bir arazi üzerine konumlanması esas alınan proje, dairelere ve villa yapılarına ev sahipliği yapmakta. Bu anlamda toplam 50.000 m2’lik arsa üzerinden inşasının tamamlanması bekleniyor.

Hayat Foça İzmir Konut Özellikleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi başta dairelere hemen arkasından da villalara yer verilmekte. Hayat Foça İzmir projesinde 9 adet villa bulunuyor. Beraberinde ise farklı ebatlardan konut tiplerinin sunulması söz konusudur. Örneğin 1+1 dairelerden yana tercihte bulunabilirsiniz. Hemen arkasından 2+1 ile 3+1 alternatiflerine de yer verilmekte. Minimum 57 m2’den en fazla 172 m2’ye kadar konut tiplerinin duyurulduğunu göreceksiniz. Neticesinde yatırımcılara sunulan konut fiyatları ise;

  • İlk olarak 1+1 daireler için 375.000 TL’den başlayan fiyatlar sunuluyor.
  • 2+1 olanlara ise 425.000 TL’den başlayan fiyatların gösterilmesi esas alınmıştır.
  • Son olarak 3+1 olanlara da 635 bin TL ile 1 milyon 820 bin TL aralığı gösterilmekte.

Tiplerine bağlı olarak TL bazında fiyatların sunulması söz konusudur. Devamında projede kişiye özel ödeme olanaklarına da yer verilmesi dikkat çekiyor. Ödemelerin devamında ev sahiplerine sunulan teslim tarihi ise Temmuz 2019 şeklindedir.

Hayat Foça İzmir Proje Özellikleri

Konutların devamında Hayat Foça İzmir projesinin site özelliklerini dikkate alabilirsiniz. Örneğin çocuklara özel olarak oyun alanlarına yer verilmekte. Devamında çocuk yüzme havuzlarının dahi sunulması dikkat çekiyor. Açık yüzme havuzu da bulunan değerli konut projelerinden bir tanesidir. Öyle ki ilk etapta fiyatların 375 bin TL’den başlaması esas alınmış. Hemen arkasından villalara yönelik 1 milyon TL’yi geçen fiyatların duyurulması söz konusudur. Villalara özel olarak dahi yüzme havuzları tasarlanmış durumda.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir