Altınbaşak Konutları


İki bloklu olarak sunulan Altınbaşak Konutları için Çağıl İnşaat’ın tasarımlarına yer verildiğini göreceksiniz. Bu anlamda toplam 68 daire üzerinden projenin sunulması söz konusudur. 2 blokta tamamlanan projenin hem iç hem de dış detaylarına göz atmanız halinde satın alma işlemlerine yer verebilirsiniz. Bunun için daire tiplerinden sosyal yaşam alanlarına kadar tüm bilgiler aktarılıyor.

Altınbaşak Konut Projesinin İç Detayları

Konutlara yönelik tüm detayların göz önünde bulundurulduğu projelerden bir tanesidir. Şöyle ki uydu sistemlerinden mermer merdiven basamaklarına kadar tüm detaylı titiz çalışmalara yer verilir. Altınbaşak Konutları, fonksiyonel olarak iç mimara sahiptir. Nitekim kat aralıklarına dahi ısı yalıtımlarının yapılması söz konusudur. Geniş balkonlardan ısıcam uygulamalarına kadar karşınıza çıkacak olan diğer detaylar;

  • Mutfaklarda opsiyonel olacak şekilde ankastre setlere dahi yer veriliyor.
  • Mobile görünümlerine sahio olan iç kapıların dairelere ayrı bir hava katması söz konusudur.
  • Tüm hacimlerde kartonpiyer kullanımlarına gidilmiştir.
  • Çelik dış kapılara ve 1. Sınıf laminat parkelere sahip konutlara yer verilir.

Konutlara özel olarak pek çok detay göz önünde bulundurulur. Projeye uygun olacak şekilde sığınaklara dahi yer verildiğini göreceksiniz. Bunun gibi tüm açıklamalara göz atanlar arkasından dış detaylar ile projenin ne denli kapsamlı olduğunu anlıyor.

Altınbaşak Konutları Dış Detaylar

Altınbaşak Konutları üzerinden daire sahibi olanlar, özgün yaşam alanlarından faydalanabilirler. Şöyle ki bloklara yakın olarak inşa edilen pek çok sosyal yaşam imkanına yer verilir. Örneğin fitness merkezlerinden saunalara kadar tüm popüler imkanların içerisinde bulunduğunu söylemek gerek. Peyzaj uygulamalarına ve çocuk alanlarına da imza atılmıştır. Mini şelaleleri ve süs havuzları ile ayrı bir görünüme sahiptir. Site iç ve dış güvenliği için kamera sistemlerine de yer verilir. Mini olacak şekilde basketboldan voleybola kadar spor sahalarının da ev sahiplerini karşılaması söz konusudur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir