Bahçe’n Elvanşehir


Ankara’da Etimesgut merkezli olarak konumlanan Bahçe’n Elvanşehir projesinin 448 daireden oluştuğunu söylemeliyiz. Bunun için toplamda 10 blok yapılmış ve uygun fiyat aralıklarından daire sahibi olmak isteyenlere sunulmuştur. 65.559 m2’lik arsa alanına yönelik daire tiplerine yer verilmesi söz konusudur. Özel otoparklardan yeşil alanlara kadar tüm detayların projede yerini aldığını da belirtmek gerek.

Bahçe’n Elvanşehir Daireleri Hakkında

Baştan söylediğimiz gibi 10 blok üzerinden toplamda 448 konuta yer veriliyor. Hem konut tiplerinde hem de oda seçeneklerinde farklılıkların meydana geldiğini göreceksiniz. Mahalle konseptini benimseyen projede özel yol ile kaldırım çalışmaları da dikkat çekiyor. İç ve dış etkenleri göz önünde bulunduran müşterilere sunulan daire tipleri ise;

  • 3+1 olarak tasarlanan dairelerin brüt 148 net 130 m2’lik olduğunu görüyoruz.
  • 4+1 olan konutlar için de brüt olarak 176, net olarak da 151 m2 bilgilerine yer veriliyor.
  • Minimum 370.000 TL ile maksimum 420.000 TL aralıklarında dairelerin fiyatları değişim gösteriyor.
  • Banka kredisine uygun olarak tasarlanan projelerden bir tanesi olduğunu söylemek gerek.

Katlar ya da bina özellikleri için tüm detaylara yer verilir. Merkezi ısıtmalar ve ankastre beyaz eşyaların bulunduğunu göreceksiniz. Balkonlu olacak şekilde daire tiplerinin tasarlanması da söz konusudur. Özel resepsiyona ve sprinkler sistemlerine de ev sahipliği yapılıyor. Bahçe’n Elvanşehir projesi deprem ile yalıtım yönetmeliklerinden de geçerli notu almıştır.

Bahçe’n Elvanşehir Genel Özellikleri

Bahçe’n Elvanşehir projesine yönelik sadece daire tiplerinin açıklamaları sunulmuyor. Bunun yanı sıra sosyal yaşam olanakları açısından da zengin olduğunu belirtmek gerek. Örneğin botanik parklarından kaynaklı hoş manzaralara sahip olduğu açıktır. Bunun yanı sıra site içerisinde ticaret merkezleri de bulunuyor. Otobana yakın konumda olmasından kaynaklı da tercih halinde. Hem yüzme havuzlarına hem de spor salonlarına da yer veriliyor. Çocuklar için de özel olarak sosyal imkanlar mevcut. 7 gün 24 saat güvenlik sistemlerinden de koruma altında olan dairelere yer verilir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir