İkon 16 Bursa


Doğal güzellikleri ile adından söz ettiren Mudanya, konut projeleri sayesinde daha da değerli hale geliyor. Örnek verecek olursak doğal güzelliklerin koruma altına alınması ile İkon 16 Bursa projesine imza atılmakta. Şöyle ki projeye göz atmanız halinde yine yeşil alanların mevcut olduğunu göreceksiniz. Yani doğa ile iç içe olan konut projelerinden bir tanesidir. Bu yüzden yatırımcıların dikkatini çeken projeler arasında da yerini almakta.

İkon 16 Bursa Daireleri Hakkında

İkon 16 Bursa projesi Mudanya sınırları içerisinde yükselmekte. Maya Konut – Tetra Mimarlık tarafından tasarımların sunulması söz konusudur. Toplamda 25.000 m2’lik geniş bir arazi temin edilmiştir. Beraberinde ise toplam konut sayısının 126 olacağına yönelik açıklamalar sunuluyor. Daireler klasik olmaktan ziyade dubleks şeklinde de tasarlanıyor. Şöyle ki 3+1 ile 4+1 tiplerinin temel alınması söz konusudur. Beraberinde konutlara yönelik sunulan fiyatlara da göz atacak olursanız;

  • 3+1 olan daireler için 800.000 TL’den başlayan fiyatlar gösteriliyor.
  • 4+1 olanlara ise 1.225.000 TL’den başlayan ücretlerin sunulması esas alınmakta.

Maksimum değerin ise 1 milyon 350 bin TL olarak belirlendiği ifade edilmekte. Genel olarak dubleks yapılarda fiyat artışına gidildiği açık durumda. Ödeme seçenekleri üzerinden indirim uygulamaları gösteriliyor. %35 olarak peşinat sunulması halinde geri kalan ödemeye vade seçenekleri de sunuluyor. Teslime kadar olan vade imkanlarını değerlendirerek yatırımlarayer verebilirsiniz.

İkon 16 Bursa Proje Özellikleri

İkon 16 Bursa konutlarının özellikleri dışında site niteliklerine de göz atılmalıdır. Şöyle ki içerisinde market ve kafe yapılarına yer verilmesi bekleniyor. Açık ile kapalı yüzme havuzlarının dahi tasarlandığı gösterilmekte. Beraberinde fitness merkezinin ve sinema salonlarının da gelmesi dikkat çekiyor. Son olarak deniz manzarasına sahip olması da dikkat çeken konut projelerinden bir tanesi olduğunu gözler önüne seriyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir