Nuvo Dragos İstanbul Projesi                   


Nuvo Dragos Maltepe ilçesi sınırlarında yükseklişe geçmiş durumdadır. Bu anlamda merak edenler konuma yönelik incelemelere geçebilir. Hemen teslim olan dairelerin yatırımcıları karşıladığı projelerden bir tanesidir. Nuvo Dragos nerede öğrenmek isteyenler bu yüzden Tugay Yolu Caddesi No; 12, Maltepe sunuluyor.

Nuvo Dragos Projesinde Daireler

Projeye yer veren firmanın Özderici GYO olduğunu göreceksiniz. Beraberinde ise arsa alanına tönelik 52.000 m2 detayları sunuluyor. Toplamda da 999 adet konutun tasarlanması esas alınmıştır. Projenin 3 bloktan oluştuğunu belirtmek gerek. Üstelik bloklar üzerinden çeşitli daire tiplerine yer verilmiştir. Nuvo Dragos fiyat listesi açısından da önemli olan daire tiplerinden söz etmek gerekirse;

  • 1+1 daire tipinin yatırımcıları karşıladığı görülüyor.
  • 2+1 ile 3+1 alternatifleri de mevcut durumdadır.
  • En az 66 m2’den en fazla 219 m2’ye kadar çeşitli ebatlardan daireler sunuluyor.

Nuvo Dragos Konut Fiyatları

Nuvo Dragos fiyat 2018 yılı içerisinde güncellenerek yatırımcılara sunuluyor. Örnek verecek olursak 1+1 olan dairelere yönelik 498 bin TL’den başlayan fiyat aralıkları gösterilmekte. 2+1 olarak sunulan daireler için de 679 bin TL’den başlayan değerlerin eşlik etmesi temel alınmıştır. Son olarak 3+1 olanlara da 1.092.000 TL’den başlayan fiyatlar duyuruluyor. Fiyatlardan ziyade projeye yönelik ödeme seçenekleri de göz önünde bulundurulabilir. Mesela peşinata göre yüksek taksitlendirme imkanları bulunuyor. Devamında peşin alımlara yönelik indirim fırsatları da gelmekte.

Nuvo Dragos Proje Nitelikleri

Nuvo Dragos örnek daire incelemelerinin akabinde projenin diğer özellikleri temel alınabilir. Site nitelikleri olarak voleybol sahası ve fitness merkezi gibi çeşitli olanaklar sunuluyor. Kapalı otopark, çocuk oyun alanları ve güneşlenme terası dahi bulunan gözde projeler arasında olduğu açıktır. Konut özellikleri olarak da ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma ve ebeveyn banyosu gibi alternatifler sunulmakta.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir