Strada Bahçeşehir


Projenin adından da anlaşıldığı üzere İstanbul / Bahçeşehir üzerinden inşasına yer verilmiştir. Altınşehir yolu üzerinde bulunan Strada Bahçeşehir projesinin Akzirve Gayrimenkul kapsamında tasarlanması söz konusudur. Projede dairelerin yanı sıra dükkanların satışına da yer verilmekte. Bu anlamda toplam 747. Adet konut sayısı üzerinden yatırımcılarını karşıladığını da söylemek gereklidir.

Strada Bahçeşehir Projesinde Konutlar

Öncelikle projenin 105.000 m2’lik geniş bir arsadan yana yükselmesi esas alınmıştır. Bu anlamda tasarlanan konutların yatırımcılara Aralık 2018 tarihinde teslim edilmesi söz konusudur. Strada Bahçeşehir üzerinden konutların ve sosyal yaşam alanlarının incelemelerine yer vermeniz önemlidir. Başta göz önünde bulundurulması gereken konut özellikleri ise;

  • Projenin öncelikle ilk etabı üzerinden 8 blok tasarımının sunulması sağlanacaktır.
  • 8 blok üzerinden baştan da söylediğimiz gibi 747 konut yükselecektir.
  • Konutlar dışında projenin 100’den fazla mağazaya sahip olacağı da duyurulmuştur.
  • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak 5+1 şeklinde daire tiplerine yer veriliyor.
  • Dairelerin 59 ile 243 m2’lik değerler arasında tasarlanması söz konusudur.

Son olarak ödeme seçenekleri için güncel kampanyalara yer verilmesi bekleniyor. Duyurulara dikkat ederek geçerli kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Sonuç olarak banka kredilerine uygun olan konut projeleri arasında da olduğunu göreceksiniz. Bu durumdan kaynaklı yatırımcıların ev sahibi olmaları zor değildir.

Strada Bahçeşehir Site Özellikleri Nelerdir?

Strada Bahçeşehir konutlarının yanı sıra site özelliklerine de dikkat etmekte fayda var. Bunun için öncelikle hem açık hem de kapalı havuzlara ev sahipliği yapıldığını söylemeliyiz. Arkasından çocuklara özel olarak da havuzların tasarlanması söz konusudur. Spor merkezleri ile kapalı otopark seçeneklerinin de bulunduğunu göreceksiniz. Yürüyüş parkurlarının ve özel güvenlik sistemlerinin de bulunduğu projelerden bir tanesidir. Sosyal yaşam olanaklarının cazip olması da yatırımcıların ilgi göstermesine etki ediyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir