Ataşehir Modern İzmir


İzmir’in Çiğli ilçesi yeni konut projeleri ile bir hayli değerli hale gelmiştir. Bunlardan bir tanesi de Ataşehir Modern İzmir olarak duyuruluyor. Yine Çiğli ilçesine konumlanan değerli yapılar arasında yerini almakta. Bu anlamda tam adresin Ataşehir Mahallesi, 8267. Sk. 35630 şeklinde ifade edildiğini göreceksiniz. Aynı zamanda projeye yer veren firmanın da Gergül İnşaat olduğunu belirtmek gerek.

Ataşehir Modern İzmir Daireleri

Konumu gereğince dikkat çeken projelerden bir tanesidir. Öyle ki yatırımcılar önce lokasyon detaylarını göz önünde bulunduruyor. Sonuç olarak Ataşehir Modern İzmir projesinin, İzmir Kent Hastanesi’nin yanında yükselmesi dikkat çekmesine etki etmekte. Çalışmaları hızlı bir şekilde devam eden projeye yönelik teslim tarihi belli değil. Bunun yanı sıra konutlara yönelik fiyat bilgisine de henüz yer verilmiyor. Sadece dairelerle alakalı olarak sunulan temel bilgiler şu şekilde;

  • İlk olarak küçük tipte 1+1 ile 2+1 şeklinde dairelerin tasarlanması sağlanmakta.
  • Geniş ebatlardan ise 3+1 ya da 4+1 olarak tercihte bulunmanız mümkün olacaktır.

Ödeme koşulları ile alakalı olarak net bir bilgi mevcut değil. Lansman çalışmaları devam eden projelerden bir tanesidir. Lansman üzerinden konutların de projenin temel özellikleri açıklanacaktır. Bu şekilde daire tiplerine özel fiyatların da değerlendirilmesi mümkün olacaktır.

Ataşehir Modern İzmir Proje Nitelikleri

Yatırımcılar dairelerden ziyade sosyal olanakları da göz önünde bulunduruyor. Son yıllarda inşa edilen çoğu konut projesinde benzer niteliklere yer verilmekte. Ataşehir Modern İzmir için de henüz sosyal nitelikler ifade edilmese de benzer özelliklerin bulunacağı ön görülmekte. Örneğin verecek olursak güvenlik sistemlerine sahip olması bekleniyor. Bunun yanı sıra daire sahiplerine özel olarak otopark alanlarının tahsis edilmesi de esas alınacaktır. Bir de çocuklu aileler göz önünde bulundurulur ve park alanlarına da yer verilir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir