Torun Center İstanbul Projesi


Torun Center Projesi daireleri modern görünümleri ile bir hayli dikkat çekmekte. Hatta dairelerden önce bloklara yönelik tarz görünümlerin ön plana çıktığı açık durumda. İlk etapta projenin Mecidiyeköy / Şişli sınırları içerisinde olduğunu göreceksiniz. Beraberinde yatırımlara yer vermek isteyenler daire tiplerinden fiyatlara kadar tüm detayları incelemeye alabilir.

Torun Center Projesinde Konutlar

Torun Center kiralık ve satılık konutlarını 3 ayrı kule üzerinden sunmakta. 34.640 m2’lik arsa üzerine konumlanan proje kapsamında 353 konuta yer verilmiştir. Hem rezidans hem de ofis yapılarının mevcut olduğu projeler arasında yer almakta. Konut kulelerine yönelik 42 kat göz önünde bulundurulmakta. Beraberinde ise daire tiplerine yönelik;

  • 1+1 ile 2+1 şeklinde daire tiplerinin sunulması esas alınmıştır.
  • 3+1 ve 4+1 olanlardan da tercihte bulunmanız mümkün.
  • Ebatlara yönelik 100 ile 425 m2 aralığı temel alınmakta.

Torun Center Konut Fiyatları

Torun Center fiyat aralıkları metrekare birim üzerinden ifade ediliyor. En başta da konut değerlerinin USD olarak sunulması sağlanmakta. Satılık daireler için metrekare birim fiyatının 7 bin 600 dolar olarak belirlenmesi söz konusudur. Ofislerde ise bu değerin 4 bin 500 dolara kadar düştüğünü göreceksiniz. Kira gelirinin ise minimum 3000 TL’den başlaması esas alınmakta. Aynı zamanda firma tarafından indirim uygulamaları da mevcut durumdadır.

Torun Center Site Özellikleri

Torun Center otopark gibi temel site özelliklerine sahip olan yapılar arasında bulunuyor. Ancak bunların dışında özel yaşam olanakları da mevcut durumda. Örnek verecek olursak SPA, hamam ve kafe imkanları bulunan projeler arasında yer almaktadır. Torun Center Avm yapısı ile de modern konut projeleri arasında girmiştir. Aynı zamanda deniz ile İstanbul Boğazı manzaraları ile adından söz ettiren gösterişli projelerden bir tanesidir. Nitekim baştan da belirttiğimiz gibi bloklar ile dairelere yönelik modern çizgiler sunulmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir