Folkart Blu Çeşme


Suit dairelerden yana yatırımlara yer vermek isteyenler Folkart Blu Çeşme üzerinden tercihlerde bulunabilir. Lüks yaşam olanaklarının bir hayli göz önünde bulundurulduğu dairelerden seçim yapabilirsiniz. Adından da anlaşıldığı üzere konumu bir hayli avantajlı olan projenin Paşaliman Koyu arkasında kaldığını söylemek gerek. Proje 6787 m2 alan üzerinden alıcıları ile buluşuyor.

Folkart Blu Çeşme Konutları Hakkında

Başta Folkart Yapı kapsamında proje inşasına yer verildiğini belirtmeliyiz. Bunun akabinde farklı daire tiplerinden yana yatırımcılara sunulur. Euro olarak da satış işlemlerinde bulunmanız temel alınır. Yeşil alanları bir hayli fazla olan projede karşınıza çıkacak olan konutlar;

  • 1+1 olarak tasarlanan konutlar için yaklaşık 320 bin Euro şeklinde fiyatlandırmalar sunulur.
  • 2+1 şeklinde ki daireler için ise 425 bin Euro olarak duyurular yapılıyor.
  • 3+1 daire satın almak isteyenlere de 653 bin Euro kapsamında fiyatlara yer verilir.
  • Son olarak 4+1 konutlar için de 788 bin Euro olarak ücretler karşınıza çıkacaktır.

Folkart Blu Çeşme projesi çerçevesinde minimum 74 m2 şeklinde evlere yer verilir. En fazla da 312 m2 olarak konut tasarımlarının sunulması esas alınıyor. Büyüklüklerinden ziyade yeşil alanların çokluğu da dikkat çekiyor.

Folkart Blu Çeşme’de Yaşam Alanları

Yeni tüm konut projelerinde özel yaşam alanlarına yer verilir. Nitekim lüks konut projelerinde klasik çizginin dışına çıkıldığını söylemek gerek. Şöyle ki Folkart Blu Çeşme kapsamında sunulan yaşam alanlarının bir hayli ayrıcalıklı olduğunu göreceksiniz. Örneğin açık ve kapalı havuzlar dışında termal olanlara da ev sahipliği yapılıyor. Fitness salonları dışında hem pilates hem de yoga alanlarına da yer verilir. Spa, sauna ve dinlenme bölümleri de bulunan lüks projeler arasında. Son olarak 2 katlı otoparklardan güvenlik sistemlerine kadar tüm önemli proje özelliklerini de sunuyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir